Nouveau Scaranouveauscara


NOWOŚĆ!!! NOUVEAU SCARA TO HIT SEZONU!
Nowy zabieg marki NOUVEAU LASHES pół-pernamentne tuszowanie rzęs.
Pięknie wytuszowane rzęsy bez rozmazywania i demakijażu przez ok. 3 tygodnie!Dlaczego NouveauSCARA?
- pół-permanentny tusz NouveauSCARA zapewnia codzienny komfort, jakiego nigdy nie da tradycyjna maskara,
- sprawia, że rzęsy stają się elastyczne i lekkie, a zarazem pięknie podkreślone i pogrubione,
- NouveauSCARA jest w pełni wodoodporna, nie rozmazuje się, zapewnia efekt idealnie wytuszowanych i nieposklejanych rzęs,
- aplikacja utrzymuje się aż 3 tygodnie!Na czym polega zabieg NouveauSCARA?
Zabieg NouveauSCARA polega na zaaplikowaniu na rzęsy naturalne pół-permanentnego tuszu, których utrzymuje się przez 3-4 tygodnie. Aplikacja daje efekt pogrubienia rzęs i jest wodoodporna.Czy zabieg NouveauSCARA jest całkowicie bezpieczny?
Aplikacja pół-permanentnej maskary jest bezpieczna pod warunkiem zachowania zasad pielęgnacji. Podstawowym kryterium jest usunięcie zaaplikowanego tuszu po upływie zalecanego czasu noszenia (3-4 tygodnie).Czy można własnoręcznie usunąć NouveauSCARĘ?
Aplikację pół-permanentnej maskary może usunąć wyłącznie osoba przeszkolona, przeznaczonym do tego removerem. Usunięcie aplikacji polega na bezpiecznym rozpuszczeniu produktu.Czy zabieg można powtarzać?
Tak, po usunięciu NouveauSCARY można wykonać ponowną aplikację.Czy można łączyć zabieg NouveauSCARA z przedłużaniem rzęs?
Jeżeli klientka ma wykonany zabieg przedłużania rzęs na rzęsach górnych, rzęsy dolne można podkreślić za pomocą NouveauSCARY.

Czy marka Nouveau Lashes to gwarancja dobrej jakości aplikacji?
Marka Nouveau Lashes oferuje wyłącznie produkty najlepszej jakości, które wytwarzane są na terenie Unii Europejskiej, dzięki czemu ich skład jest pewny i sprawdzony. NouveauSCARA to produkt bezzapachowy, a więc odpowiedni dla alergików.

nouveauscara